• Edukacja

    Edukacja

Dlaczego zdecydowaliśmy się na wieloetapowe szkolenia?

Jako profesjonaliści w branży rozumiemy, że szkolenie to nieustający proces, dlatego każdy z etapów jest niezależnym programem.Takie rozwiązanie daje możliwość wyboru odpowiedniego szkolenia, a także czas na przetestowanie nowej wiedzy oraz jej utrwalenie. Dzięki przygotowanym wcześniej materiałom edukacyjnym, szkolenie na wodzie jest proste, przejrzyste i przede wszystkim niezwykle efektywne.

szkolenia żeglarskie dla dzieci i dorosłych

Wiedzę potrzebną do samodzielnego żeglowania zdobędziesz już po 4 weekendach. W ramach początkowych etapów rozpoczynasz od nauki z instruktorem, uczysz się sterować, ustawiać żagle, a następnie nabierasz wprawy w pełnieniu konkretnych funkcji na jachcie. Kolejne etapy to nauka akwenu, nawigacji oraz podejmowania właściwych decyzji w trakcie żeglowania. Zależy nam abyś już od początkowych etapów szkolenia zrozumiał jak żeglować, mądrze, bezpiecznie i szybko.

Yachting.edu.pl

szkolenia żeglarskie dla dzieci i dorosłych Kurs skierowany jest do żeglarzy, którzy posiadają już wiedzę do samodzielnego prowadzenia żaglówki, ale chcą nauczyć się szybkiego regatowego żeglarstwa. Szkolenie składa się z dwóch etapów. Uczestnicy będą mieli okazję zrozumieć zasady panujące na poszczególnych bokach trasy regatowej, nauczą się właściwie trymować jacht oraz pracować w grupie.

kursy żeglarskie dla dzieci

Race 1

obozy żeglarskie dla dzieci

Race 2

OŚRODKI SZKOLENIOWE

Yachting.edu.pl organizuje szkolenia żeglarskie dla dzieci i młodzieży w miejscach z najlepszą infrastrukturą do uprawiania sportów wodnych w Polsce. 

 Szkolenia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów i trenerów. Każdy uczestnik korzysta z nowoczesnego sprzętu i posiada odpowiednie ubezpieczenie.

Miejsce: Zapraszamy na zajęcia do przystani „Między Żaglami” nad Zalewem Zegrzyńskim, nad Jezioro Charzykowskie w Borach Tucholskich oraz do Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego nad Jezioro Krzywe.

Jachty: Zajęcia odbywają się na jachtach: Delphia 16, Delphia 24, a także na wielu innych jedno i wielo-kadłubowcach: Omega, C55, RS Vision, RS Aero, RS Vareo, Simply 19, Seascape 19, Katamaran Hobie Cat 15 i Hobie Cat 16.

szkolenia żeglarskie dla dzieci