• szkolenia żeglarskie dla dzieci

Na dobry początek żeglarskiej przygody

Yachting.edu.pl to profesjonalny wieloetapowy system szkoleniowy działający w oparciu o australijski program edukacji żeglarskiej. Stworzyliśmy dla Ciebie prosty sposób na szybką i przyjemną naukę żeglowania. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w szkoleniu żeglarskim dzieci i dorosłych zdobyte w kraju i za granicą. Dzięki temu doskonale wiemy, jak rozłożyć proporcje i intensywność zajęć, aby w krótkim czasie przekazać maksimum wiedzy.

ZAPRASZAMY DO NAUKI ŻEGLOWANIA W NOWEJ ODSŁONIE

  • kolonie żeglarskie dla dzieci

Wierzymy, że szkolenie jest przygodą, dlatego naukę możesz rozpocząć na każdym etapie niezależnie od Twojego poziomu wiedzy i doświadczenia. Naszym celem jest nauka w praktyce, dlatego maksymalizujemy czas spędzony na wodzie, a opiekę nad Tobą przejmują najlepsi trenerzy i instruktorzy żeglarstwa. Oferowane przez nas kursy żeglarskie dostępne są między innymi w postaci weekendowych i 2-dniowych szkoleń, wykładów oraz kursów doszkalających. Chcesz dowiedzieć się dlaczego żeglarstwo to nie tylko świetna forma rekreacji, ale też ciekawy i wyjątkowy sport? Dołącz do nas i poczuj moc jaką doświadczysz dzięki Yachting.edu.pl.

6 ETAPÓW SZKOLENIA

Nasz system szkolenia podzieliliśmy na sześć niezależnych etapów, dzięki temu masz możliwość wyboru odpowiedniego kursu, a dostarczona przez nas wiedza jest łatwa do przyswojenia i zapamiętania.

Zaraz po zapisaniu się, otrzymasz LOGBOOK (dziennik aktywności) oraz materiały edukacyjne, które pomogą Ci lepiej przygotować się do danego etapu szkolenia.kolonie żeglarskie dla dzieci


kursy żeglarskie dla dzieci 

  • obozy żeglarskie dla dzieci
kursy żeglarskie dla dzieci

Nasze sukcesy

Yachting.edu.pl to pasja, zaangażowanie i miłość do sportu potwierdzona licznymi sukcesami naszych zawodników i trenerów. Pomysłodawcą i twórcą systemu szkoleniowego jest Jacek Turczynowicz - doświadczony  żeglarz - katamaranowy mistrz Polski, trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju, team leader na Mistrzostwach Europy w klasie Optimist, opiekun australijskiej Kadry Niewidomych na Mistrzostwach Świata w Nowej Zelandii, certyfikowany instruktor i trener - Yachting Australia, skipper Yachtmaster Offshore (RYA).

„Przez cztery ostatnie lata pracy w Polsce testowałem i wdrażałem myśl trenerską zaczerpniętą od najlepszych specjalistów na świecie. Swoje umiejętności szkoleniowe rozwijałem głównie na wodach Australii i Wielkiej Brytanii. Od zawsze starałem się w jak najlepszy sposób przekazywać nabytą przeze mnie wiedzę. Chciałbym, abyś za pośrednictwem tej platformy rozpoczął wielką przygodę i poznał swoją pasję na lata" - trener Jacek

szkolenia żeglarskie dla dzieci

 

Yachting.edu.pl 100% zadowolenia!

  • “Prosto, klarownie, a przede wszystkim skutecznie podana wiedza dla początkujących żeglarzy. Wielka frajda dla dzieciaków z zajęć prowadzonych przez świetnego trenera. Ogromna satysfakcja i duma dla rodziców.”