Witaj na stronie klubu Yachting.edu.pl!

Stworzyliśmy program szkoleń żeglarskich, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę do aktywnego, przyjemnego i bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Aby zostać klubowiczem wystarczy zapisać się i ukończyć 4 etapy szkolenia podstawowego. Członkostwo w naszych klubie to moc korzyści, wspólne wyjazdy, sportowe imprezy integracyjne i dużo pozytywnej energii.

Będąc członkiem klubu żeglarskiego Yachting.edu.pl masz dostęp do szkoleń i sprzętu w atrakcyjnej cenie - otrzymasz od Nas rabat w wysokości 15% na czarter jednego z naszych jachtów oraz kolejne szkolenia. Z Twojego członkostwa w klubie Yachting.edu.pl mogą skorzystać również Twoi najbliżsi: rodzina, przyjaciele, znajomi. Osoby z Twojego polecenia otrzymają od nas 10% zniżki na zakup jednego ze szkoleń. Zapraszamy!

  • Yachting.edu.pl

                                                            ODYSSEY NISSAN SAILING CLUB

 

Nissan

Odyssey Nissan Sailing Club to nowa inicjatywa firmy Odyssey skierowana do klientów
i pracowników salonu. Misją Odyssey jest nie tylko dbałość o komfortową i bezpieczną jazdę swoich klientów, ale również poszerzenie ich zainteresowań oraz chęć zapewnienia wyjątkowych
i niezapomnianych wrażeń. W związku z tym, jeśli należysz to ludzi aktywnych, chcesz poznać nowy sport, bądź posiadasz już żeglarskie doświadczenie, dołącz do Nas i sprawdź na czym polega prawdziwa żeglarska przygoda.


Yachting.edu.pl to wieloetapowy system szkoleniowy opracowany przez profesjonalistów w oparciu o australijski program edukacji żeglarskiej. Biorąc pod uwagę potrzeby klientów Nissan Odyssey, przygotowaliśmy kursy dedykowane zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych żeglarzy. Dzięki firmie Odyssey działalność Yachting.edu.pl wypływa na szerokie wody, mając możliwość łączyć ludzi z pasją i zarażać wyjątkową żeglarską atmosferą.

Co zyskujesz?


Bycie klubowiczem Odyssey Nissan Sailing Club to same korzyści. Na start otrzymasz od nas:
 

  • Zniżki na zakup szkoleń w zależności od wybranego pakietu:

          - 25% rabatu na 4-etapowy pakiet szkoleń podstawowych 

          - 20% rabatu na 2-etapowy pakiet szkoleń regatowych

          - 15% na dowolne szkolenie podstawowe ​

  • Materiały edukacyjne, dzięki którym lepiej przygotujesz się do danego etapu szkolenia
  • Rabat na żeglarską odzież sportową dedykowaną klubowiczom
  • Udział w eventach sportowo integracyjnych


Jak dołączyć?

Przejdź na stronę
www.nissan-odyssey.pl i dowiedz się więcej.