Szkolenia żeglarskie

Na tej stronie znajdziesz między innymi nasze flagowe szkolenia podzielone według poziomu zaawansowania, a także propozycje wykładów i spotkań o tematyce żeglarskiej. Jeżeli myślisz o odświeżeniu żeglarskiej wiedzy, prowadzimy również zajęcia doszkalające, a dla bardziej zaawansowanych dedykowane są szkolenia regatowe.

SZKOLENIA 2-DNIOWE

Szybka praktyka dla początkujących. Przed rozpoczęciem szkolenia dostarczymy naszym kursantom odpowiednie materiały edukacyjne. Każdy dzień składa się z 4-godzinnych zajęć. W zależności od poziomu doświadczenia możesz zapisać się na jedno z 4 dostępnych szkoleń podstawowych lub wybrać jeden z 2 etapów regatowych. Zajęcia prowadzone są w blokach porannych lub popołudniowych. Flagowe weekendowe kursy żeglarskie dla dzieci i dorosłych to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas.

WYKŁADY I SZKOLENIA STACJONARNE

Profesjonalni trenerzy i byli zawodnicy prowadzący wykłady dla naszych kursantów podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem żeglarskim, opowiedzą o najlepszych technikach żeglowania, zmaganiach z żywiołem oraz wygranych regatach. W trakcie spotkań korzystamy z materiałów multimedialnych. Na potrzeby większych grup oraz firm mamy możliwość zorganizowania symulatora żeglarskiego.

KURSY DOSZKALAJĄCE

Przeznaczone dla osób posiadających już podstawowe umiejętności żeglarskie, ale mających potrzebę odświeżenia zdobytej wiedzy. Szkolenia obejmują takie zagadnienia jak: manewrowanie na silniku, cumowanie, kładzenie i stawianie masztu, refowanie, nawigacja, meteorologia, bezpieczeństwo na wodzie i wiele innych. Zajęcia prowadzone są formie wykładów i/lub zajęć praktycznych.

Abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie odpowiednią ofertę, wypełnij krótki formularz.